Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
В США обмежать в’їзд громадянам з Венесуели, КНДР та Чаду

В США обмежать в’їзд громадянам з Венесуели, КНДР та Чаду

«Чорний список» США тепер включає 8 країн

В США обмежать в’їзд громадянам з Венесуели, КНДР та Чаду
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп оголосив про створення розширених заходів національної безпеки, направлених на створення – вперше в історії – мінімальних вимог до міжнародного співробітництва для підтримки візового та імміграційного контролю для осіб, які мають намір в’їхати до Сполучених Штатів. Про це повідомляється на сайті Білого дому.

Такий крок, на думку адміністрації президента, допоможе створити імміграційну систему, яка захистить американців в епоху тероризму та транснаціональної злочинності.

Департамент внутрішньої безпеки у співпраці з іншими службами та відомствами розробив нові базові вимоги на основі прийнятих міжнародних норм, передової практики та експертних висновків тобто мінімально інформації, яка необхідна США для підтвердження особистості туристів, попередження шахрайства та підтвердження, що особа не несе загрозу для національної безпеки.

Країни, які не підтримують нові вимоги включають Чад, Іран, Лівію, КНДР, Сирію, Венесуелу та Ємен. 

Стосовно Венесуели, тимчасова заборона діятиме лише на чиновників. Крім цього, секретар Національної безпеки рекомендує, щоб громадяни Іраку також підпадали під додаткові перевірки.

Заборона почне діяти з 18 жовтня.

Повідомляється, що обмеження, що накладаються на ці 8 країн, є умовними і можуть бути відмінені .

Трамп прокоментував соє рішення у Twitter: «Зробити Америку безпечною – мій пріоритет номер один. Ми не прийматимемо  нашій країні тих, кого ми не можемо ретельно перевірити». 

Нагадаємо, попередній імміграційний указ, який вів обмеження на в’їзд біженців та мігрантів з Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену, було введено наприкінці червня.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті