«Радіо-Ера» увійшла у Dragon Capital, зауваживши, що остерігається тиску з боку влади

«Радіо-Ера» увійшла у Dragon Capital, зауваживши, що остерігається тиску з боку влади

Таким чином компанія збирається розширивши свою участь в медіа-просторі країни

«Радіо-Ера» увійшла у Dragon Capital, зауваживши, що остерігається тиску з боку влади
Основний акціонер та керуючий директор компанії Dragon Capital Томаш Фіала
Фото УНІАН

Радіостанція стане ще одним активом в структурі медіа-власності Dragon Capital, яка вже володіє суспільно-політичним журналом «Новое время» і однойменним інформаційним інтернет-порталом.

Про це Mind повідомила прес-служба Dragon Capital.

Керувати всіма медіа в портфелі Dragon Capital продовжить Віталій Сич, головний редактор журналу та сайту «Новое время», який до цього протягом 10 років очолював журнал «Кореспондент». Керівником проекту «Радіо-Ера FM» стане Валерій Калниш, який раніше очолював газету «Коммерсант», радіо «Вести», а також інтернет-портал «РБК-Україна».

При цьому в заяві «Радіо-Ера» зазначається, що рішення про продаж пакета було непростим.

«Всі ми бачимо, що влада продовжує системний наступ на свободу слова, що виражається в постійні погрози журналістам, необґрунтованих перевірках, закриття радіо «Вести», довгі причіпки і інсинуації навколо телеканалів «112» і «NewsOne», обшуки на «1+1», підпал «Інтера», тиск на телеканал ZIK та його власників, переслідуванні сайту «Страна.ЮА», заборона соціальних мереж», – йдеться в заяві.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті