Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Центрбанк ЄС заявив, що не має повноважень, щоб регулювати криптовалюти

Центрбанк ЄС заявив, що не має повноважень, щоб регулювати криптовалюти

Забороняти біткоіни Центрбанк ЄС також не може

Для регулювання криптовалют у Європейського центрального банку немає достатніх повноважень. Про це заявив глава Центробанку ЄС Маріо Драгі під час засідання Європейського парламентського комітету з питань економічної і монетарної політики.

«... насправді, не в нашій владі – забороняти і регулювати [біткоіни і інші криптовалюти]», – заявив він, відповідаючи на питання від комітету про наміри Центробанку видати регуляторний акт про прийняття або заборону криптовалюта.

В цілому, європейський фінансовий регулятор висловлює побоювання, що криптовалюта можуть послужити причиною виникнення різних кіберзагроз. ЦБ ЄС не відмовляється від посилення вимог до капіталу фінтех-компаній, які спрямовані на захист банківського сектора.

«Ми повинні з'ясувати, який вплив криптовалюта надають на економіку», – заявив Маріо Драгі, підкресливши, що поки рано вважати криптовалюта життєздатним засобом платежу.

У той же час Європейський союз активно впроваджує технологію блокчейн, інвестувавши більше 5 млн євро в відповідні стартапи.

Нагадаємо, раніше Уряд Естонії одержав заборону на створення національної криптовалюти. Таке рішення виніс президент Європейського центрального банку Маріо Драгі, оскільки криптовалюта може скласти конкуренцію євро в якості головної валюти в юрисдикції ЄС

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті