У світі в 2016 році нараховувалось 16,5 млн мільйонерів
Їх загальні статки складали $63,5 трлн

Кількість мільйонерів в світі зросла майже на 8% в минулому році до рекордного рівня в 16,5 млн осіб, з загальним рекордним об’ємом в $63,5 трлн доларів. Про це повідомляється у дослідженні консалтингової фірми Capgemini, передає Reuters.
Статки людей з високим рівнем власного капіталу, яких компанія визначає за наявністю інвестиційних активів у розмірі $1 млн і більше, не враховуючи нерухомості, предметів колекціонування та розхідних матеріалів, зросло на 8,2% в 2016 у порівнянні з минулим роком.
В 2016 році близько 1,15 млн осіб стали мільйонерами. США, Японія, Німеччина та Китай мають найвищі показники і разом складають майже дів третини від загально суми.
В США ряди мільйонерів зросли з 4.46 млн до 4,8 млн осіб, а в Китаї – до 1,13 млн.
В дослідженні йдеться,що Азійсько-Тихоокеанський регіон, Європа та Північна Америка рівноцінно сприяли зростанню добробуту.
Росія показала, що кількість її мільйонерів та їх статки зросли на 20%.
Опитування щодо фінансових активів мільйонерів показують, що у ІІ кварталі 2017 року вони складали 31,1 % акцій, тоді як в 2016 вони складали 24,8%.
Стабільний прибуток утримувався на рівні 18%, а грошові засоби зросли до 27.3% з 23,5%.
Альтернативні інвестиції, такі як хедж-фонди, деривативи, іноземна валюта, товари та приватний капітал, впали до 9,7% з 15,7%.
Результати дослідження не заглиблювались в причини перерозподілу, але більш сильне глобальне зростання разом з високою ліквідністю після кількох років безпрецедентного стимулювання зі сторони глобальних центральних банків змусило фондові ринки по усьому світу зафіксувати максимуми.
З іншої сторони, інвестори побоюються геополітичних ризиків, зростає напруга між США та Північною Кореєю і достеменно не зрозумілі результати відходу Федерального резерву США від нетрадиційних стимулів для економіки та ринків.
Як повідомлялось, в Україні в 2016 кількість мільйонерів зменшилась на 25% або на 1 180 осіб. За 2016 рік 3 504 особи задекларували прибутки, що перевищують 1 млн гривень. Втім, не зважаючи на це, загальні суми їх прибутків зросли на 13% або на 3,2 млрд гривень.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].