Мінагрополітики: Україна та Канада розвиватимуть співпрацю в тваринництві

Мінагрополітики: Україна та Канада розвиватимуть співпрацю в тваринництві

Третина української державної фінансової допомоги буде направлена на цю галузь

Мінагрополітики: Україна та Канада розвиватимуть співпрацю в тваринництві
Фото Shutterstock

Під час зустрічі заступника міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з представниками Міністерства сільського господарства Альберти (Канада), Посольства Канади в Україні та Платформи Канадського Агробізнесу було обговорено перспективність співпраці в галузі тваринництва, зокрема вівчарства та козівництва, скотарства та бджільництва, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«Канада є одним із ключових партнерів, визначених Урядом України в Експортній Стратегії. Ми сподіваємося, що двостороння Угода про зону вільної торгівлі, яка нещодавно вступила в силу, дасть свої результати. Тому є гарний старт, 2016 року аграрний товарообіг між нашими країнами зріс більше ніж на 90%. Сподіваюсь, що дружні стосунки між нашими країнами будуть і надалі підтверджуватися економічними показниками зростання», – зауважила Олена Ковальова.

У ході зустрічі заступник міністра зазначила, що ключові засади української державної аграрної політики та державної підтримки на 2018 рік визначені декількома важливими пріоритетами.

Одним з них є спрямування державної підтримки на галузь тваринництва. Зазначається, що третина держаної фінансової допомоги буде надаватися саме цій галузі.
Також, за словами заступника міністра, продовжуватиметься підтримка оновлення сільськогосподарських машин та обладнання, яка становитиме майже 1/6 всієї державної підтримки.

Згідно з повідомленням, наприкінці зустрічі учасники домовились про подальший діалог, під час якого будуть напрацьовані дієві кроки у розвитку двосторонніх відносин.

Нагадаємо, за словами українського посла в Канаді Андрія Шевченка, дозвіл на торгівлю зброєю для України буде вигідний канадським виробникам.

«Включення України до Автоматичного контрольного списку країн щодо вогнепальної зброї дозволить канадським оборонним компаніям працювати з нашими підприємствами. Тож це питання не лише української безпеки, а й створення робочих місць та достатку для українських й канадських компаній», – сказав Шевченко.

Посол додав, що Україна останнім часом вже істотно просунулася до офіційного зняття обмежень на торгівлю зброєю з Канадою.

Як вже розповідав Mind, експорт українських товарів до Канади за шість місяців 2017 року зріс на 76%, склавши $22,7 млн.

«Угода про зону вільної торгівлі з Канадою почала впливати на наші економічні відносини ще до того, як повністю ступило в силу. За перші шість місяців 2017 року експорт товарів до Канади склав $22,7 млн, що на 76,3% більше, ніж за аналогічний період 2016 року», – розповіла заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло