Український експорт до Канади за півроку зріс на 76%

Український експорт до Канади за півроку зріс на 76%

Такий показник досягнуто в результаті договору про зону вільної торгівлі

Український експорт до Канади за півроку зріс на 76%
Фото Shutterstock

Експорт українських товарів до Канади за шість місяців 2017 року склав $22,7 млн, що на 76,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року, передає Інтерфакс-Україна.

«Угода про зону вільної торгівлі з Канадою почала впливати на наші економічні відносини ще до того, як повністю ступило в силу. За перші шість місяців 2017 року експорт товарів до Канади склав $22,7 млн, що на 76,3% більше, ніж за аналогічний період 2016 року», – розповіла заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська.

При цьому вона зазначила, що для експорту в Канаду товари повинні проходити сертифікацію, яка відрізняється від європейської.

Також, за словами Микольської, наразі відбувається пожвавлення імпорту канадських товарів в Україну, зокрема, в сфері фармацевтики і морепродуктів, товарів легкої промисловості: одягу для спеціальних умов, холодної погоди, а також робочого одягу.

«Ми бачимо і інтерес з боку канадських компаній до відкриття на території України виробництва товарів з подальшою їх поставкою на ринки ЄС і Канади», – сказала Микольська.

Український експорт до Канади за півроку зріс на 76%
Наталія Микольська
Фото УНІАН

Як вже повідомляв Mind, одним з пунктів угоди про зону вільної торгівлі є можливість ввезення вживаних автомобілів з Канади до України без мита.

“Необхідною умовою для застосування нульового мита є підтвердження походження авто з Канади, а саме: декларація про походження, яка оформлюється канадським експортером на інвойсі або іншому комерційному документі, що містить опис товару, який походить з відповідної сторони, з достатньою для його ідентифікації деталізацією,” – повідомляла заступник начальника Управління організації митного контролю Департаменту організації митного контролю ДФС Олена Мошинська.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло