«Харві» та «Ірма» можуть скоротити ВВП США на 0,6%

«Харві» та «Ірма» можуть скоротити ВВП США на 0,6%

Тим не менш, очікується, що в IV кварталі економіка надолужить темпи

Економіка США зростала набагато швидше, ніж прогнозувалось у ІІ кварталі, зафіксувавши найшвидші темпи зростання більш ніж за два роки, але імпульс, імовірно уповільнився в третьому кварталі через вплив ураганів «Харві» та «Ірма». Про це повідомляє Reuters.

ВВП в квітні-червні збільшився на 3,1% в річному обрахуванні.

«Руйнування, спричинене «Харві» та «Ірма» … уповільнить зростання в ІІІ кварталі, – сказав Джим Бейрд, головний спеціаліст з інвестицій. – Тим не менш, економіка залишиться на шляху зростання».

Економічне зростання в останньому кварталі було найшвидшим з І кварталу 2015 року. За оцінками економістів, «Харві» та «Ірма» можуть скоротити від 0,6% від ВВП в ІІІ кварталі.

Тим не менш, зусилля із відновлення після стихійних лих, збільшить ВВП в IV кварталі та на початку 2018 року.

В окремому звіті Міністерство торгівлі повідомило, що оптові запаси зросли на 1% в серпні після зростання на 0,6% в липні. Запаси в роздрібних магазинах зросли на 0,7% після  того, як в липні залишались на стабільному рівні. Департамент також повідомив, що дефіцит торгового балансу впав на 1,4% до 62,9 млрд в серпні.

«Харві» та «Ірма» продовжують впливати на ринок праці, і, як очікується, у цьому місяці скоротиться кількість робочих місць. Тим не менш ринок праці залишається сильним. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло