Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Китайська влада закриває всі спільні з Північною Кореєю підприємства

Китайська влада закриває всі спільні з Північною Кореєю підприємства

Напередодні візиту Тіллерсона Китай готовий показати, що «з ворогом не співпрацює»

Китайська влада закриває всі спільні з Північною Кореєю підприємства
фото Shutterstock

Китайський уряд дав розпорядження закрити всі спільні з КНДР підприємства, повідомляє телеканал KBS, який посилається на розпорядження, оприлюднене 28 вересня на сайті міністерства комерції КНР.

Спільні підприємства, кооперативи, а також підприємства з іноземним капіталом з юридичними або фізичними особами з КНДР, що діють в Китаї, обов’язково мають припинити свою діяльність протягом 120 днів з моменту прийняття Радою Безпеки ООН 12 вересня резолюції 2375, йдеться в документі. Термін закінчується 10 січня 2018 року.

Винятки будуть зроблені лише для неприбуткових проектів та підприємств, які працюють над некомерційними проектами в галузі ЖКГ.

Останнім часом Пекін запровадив цілий ряд обмежувальних санкцій проти КНДР. Оглядачі припускають, що ці кроки мають продемонструвати готовність китайської влади виконати резолюцію Радбезу ООН напередодні візиту в Пекін держсекретаря США Рекса Тіллерсона.

Нагадаємо, Південна Корея очікує нових провокацій з боку КНДР у жовтні. Провокацій чекають на річницю створення комуністичної партії країни та до з’їзду Комуністичної партії Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті