Найбільший британський виробник курятини постачав у супермаркети несвіже м'ясо

Найбільший британський виробник курятини постачав у супермаркети несвіже м'ясо

Порушення зафіксували журналісти, переодягнені працівниками заводу

Найбільший британський виробник курятини постачав у супермаркети несвіже м'ясо
фото pixabay.com

Всі мережі супермаркетів, які співпрацювали з британським виробником курятини 2 Sisters Food Group, були попереджені, що вони можуть продавати несвіжу продукцію. Попередження зʼявилося після викривальних фактів, оприлюднених учасниками розслідування. Про це повідомляє The Telegraph.

Таємне розслідування проводили журналісти The Guardian та ITV News, прикинувшись найманими працівниками. Операторам вдалося зняти на камеру, як працівники заводу штампують на продукції неправильну дату забою птиці – на кілька днів пізніше від реальної. Таким чином вони штучно збільшували термін її реалізації.

Також були стерті початкові коди продукції на коробках, що робить неможливим відстежити шлях мʼяса в разі спалаху кишкової інфекції.

Компанія 2 Sisters Food Group виробляє третину всієї курятини у Великобританії і постачає продукцію в тисячі супермаркетів Європи, серед яких Tesco, Sainsbury's, M&S, Aldi та Lidl.

Ряд рітейлерів розпочали негайне розслідування щодо 2 Sisters Food Group. Близько 20 робочих заводу було опитано, вони підтвердили незаконні дії.

Велика мережа Marks&Spencer одразу розірвала співпрацю в виробником курятини. За нею можуть послідувати й інші супермаркети.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло