Toyota і Mazda будуть разом розробляти електромобілі

Toyota і Mazda будуть разом розробляти електромобілі

Інженери з трьох компаній розвиватимуть технології для електромобілів - від легкових до вантажних

Toyota і Mazda будуть разом розробляти електромобілі
фото mazda.ua

Toyota спробує досягти успіху на перспективному ринку електромобілів, який зростає небувалими темпами. Для цього компанія об'єднає свої зусилля з Mazda і постачальником автомобільних компонентів Denso. Про це пише портал Engadget.

У Toyota стверджують, що ключову роль для вибору нових пріоритетів зіграло посилення норм викидів парникових газів по всьому світу.

Угода між трьома компаніями охопить цілий спектр моделей – від легкових автомобілів і позашляховиків до невеликих вантажівок.

Внесок Mazda буде полягати в плануванні і комп'ютерному моделюванні, в той час як на Denso ляже розробка електроніки.

Спільне підприємство EV C.A. Spirit, яке обʼєднає всі три компанії, почне роботу вже у жовтні. Капітал EV C.A. Spirit складає 10 млн ієн (75 400 євро), штаб-квартира СП знаходиться в Нагої (Японія). 90% належить Toyota, а частками по 5% частками володіють Mazda і Denso.

Підкреслюється, що бізнес-структура EV C.A. Spirit Co. відкрита для участі інших автовиробників і постачальників.

Нагадаємо, Toyota і Mazda в серпні створили альянс. Вони збираються побудувати в США загальний завод з інвестиціями в $1,6 млрд і просувати електрифікацію моделей.

У планах Toyota і Mazda – вивести на ринок повністю електричні автомобілі у 2020 і 2019 роках відповідно. Шість місяців тому Toyota вже продемонструвала електричний Lexus.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті