Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
У Каталонії почалося голосування про незалежність регіону. Сутички з поліцією. ВІДЕО

У Каталонії почалося голосування про незалежність регіону. Сутички з поліцією. ВІДЕО

Місцева влада закликає не ігнорувати голосування, через сутички з поліцією вже є 38 постраждалих

У Каталонії почалося голосування про незалежність регіону. Сутички з поліцією. ВІДЕО
Фото з Twitter

У Каталонії почався процес голосування на референдумі про незалежність регіону, забороненому центральною владою Іспанії, передає ВВС.

За інформацією МВС Іспанії, поліція вже почала вилучати бюлетені та урни для голосування, слідуючи розпорядженням іспанських судів.

Тим часом представник уряду Каталонії Жорді Турулл заявив, що виборці можуть роздруковувати електронні версії бюлетенів і приходити з ними на дільниці.

Як повідомляють іспанські телеканали, поліція оточила виборчу дільницю, на якій повинен проголосувати глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон. Також надходять повідомлення про сутички поліції з каталонськими активістами біля деяких ділянок.

Уряд Каталонії повідомив, що в зіткненнях з поліцією, яка намагається перешкодити проведенню референдуму про незалежність регіону, постраждали 38 осіб.

У неділю вранці жителі Каталонії почали шикуватися в черги у ділянок для голосування, обладнаних в школах – за кілька годин до офіційного початку голосування. Біля входів на деякі ділянки стоять трактори, щоб заблокувати можливі дії поліції.

Влада Каталонії пророкує високу явку.

Виборчі дільниці відкрилися о 9 ранку за місцевим часом (10.00 за Києвом), але організатори закликали людей прийти раніше, щоб «захистити» місця для голосування, і багато жителів прийшли за кілька годин до їх відкриття. Голосування триватиме до 20.00 за місцевим часом (21.00 за Києвом).

Влада Каталонії в соцмережах закликає жителів провінції самого різного віку не ігнорувати голосування і надавати мирний опір будь-яким діям по поліції щодо недопущення проведення референдуму.

Після закриття виборчих дільниць департамент охорони здоров'я повідомив уже про 844 постраждалих (станом на 21:30), що звернулися за медичною допомогою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті