Світові ціни на нафту знову впали

Світові ціни на нафту знову впали

Цьому посприяло незначне збільшення видобутку країнами ОПЕК

Завдяки незначному збільшенню видобутку нафти країнами ОПЕК, ціни на нафту в понеділок впали, зупинившись перевести подих після третього кварталу, коли вони зросли на 20%. Про це повідомляє Reuters.

Сира нафта в США знизилась на $0,13 або на 0,3% до рівня $51,54 за барель. Базовий показник США в п`ятницю опублікував найбільший прибуток з ІІ кварталу 2016 року.

Нафта марки Brent за грудень зросла на $0,13 до $57,54, що призвело до збільшення виручки в ІІІ кварталі на 20%, найвищий показник за останні п’ять кварталів.

Зростання цін відбулось завдяки очікуваному попиту серед НПЗ в США після відновлення роботи після урагану «Харві». Втім швидкі темпи відновлення видобування сланцю можуть призвести до зниження цін.

«Виробництво в США має бути помірним в серпні та вересні через відновлення НПЗ, роботу яких було припинено через «Харві» в IV кварталі, йдеться у звіті Barclays Research.

Видобуток нафти країнам ОПЕК також зріс минулого місяця,досягнувши показника у 50 000 барелів на день.

Іракський експорт збільшився, виробництво в Лівії також.

Виробники нафти з близького Сходу стривожені, що нещодавнє підвищення цін може лише підштовхнути США до збільшення видобутку та, в результаті, нового зниження ціни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті