facebook.com
mind
Світові ціни на нафту знову впали
Проект за підтримки
міжнародної юридичної фірми integrites

Світові ціни на нафту знову впали

Цьому посприяло незначне збільшення видобутку країнами ОПЕК

Завдяки незначному збільшенню видобутку нафти країнами ОПЕК, ціни на нафту в понеділок впали, зупинившись перевести подих після третього кварталу, коли вони зросли на 20%. Про це повідомляє Reuters.

Сира нафта в США знизилась на $0,13 або на 0,3% до рівня $51,54 за барель. Базовий показник США в п`ятницю опублікував найбільший прибуток з ІІ кварталу 2016 року.

Нафта марки Brent за грудень зросла на $0,13 до $57,54, що призвело до збільшення виручки в ІІІ кварталі на 20%, найвищий показник за останні п’ять кварталів.

Зростання цін відбулось завдяки очікуваному попиту серед НПЗ в США після відновлення роботи після урагану «Харві». Втім швидкі темпи відновлення видобування сланцю можуть призвести до зниження цін.

«Виробництво в США має бути помірним в серпні та вересні через відновлення НПЗ, роботу яких було припинено через «Харві» в IV кварталі, йдеться у звіті Barclays Research.

Видобуток нафти країнам ОПЕК також зріс минулого місяця,досягнувши показника у 50 000 барелів на день.

Іракський експорт збільшився, виробництво в Лівії також.

Виробники нафти з близького Сходу стривожені, що нещодавнє підвищення цін може лише підштовхнути США до збільшення видобутку та, в результаті, нового зниження ціни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті