У Калинівці лунають поодинокі вибухи. ОНОВЛЕНО

У Калинівці лунають поодинокі вибухи. ОНОВЛЕНО

Авіація ГСЧС з початку робіт здійснила 48 вильотів - скинуто 384 тонни води

У Калинівці лунають поодинокі вибухи. ОНОВЛЕНО
Фото УНІАН

Станом на 07:00 2 жовтня відкритих вогнищ горіння на складі в Калинівці немає, спостерігається одиночна детонація боєприпасів.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби надзвичайних ситуацій, передає Ліга.

Фахівці обстежили на наявність вибухонебезпечних предметів 12,6 тис гектарів території, продовжується виконання заявок від місцевих жителів щодо виявлення підозрілих предметів. Всього з початку виконання робіт піротехніки вилучили 547 вибухонебезпечних предметів.

Для проведення розвідки і ліквідації пожежі на території військового складу залучено дев'ять пожежних танків, п'ять інженерних машин розгородження Міноборони.

Інтерфакс повідомляє, що заборона на виконання польотів, яку було введено в радіусі 50 км від місця горіння складів з боєприпасами в Вінницькій області, і продовжено в радіусі 40 км до 23:59 1 жовтня, знову продовжено до 20:59 9 жовтня, проте з набагато меншим радіусом.

В Українському центрі планування використання повітряного простору України та регулювання повітряного руху ( «Украероцентр»), радіус заборони становить 5 км з центром в Калинівці, вертикальні кордони заборони – від поверхні землі до висоти 4250 м.

«Авіація ГСЧС з початку робіт здійснила 48 вильотів (скинуто 384 тонни води, – ред.). О 18:00 29 вересня авіація закінчила роботу по гасінню пожеж на території військового складу», – сказали в прес-службі.

Нагадаємо, що 26 вересня близько 22.00 на артскладах військової частини А-1119 Міноборони під Калинівкою, в 20 км від Вінниці, почалася пожежа, що супроводжується вибухами боєприпасів. Евакуювали понад 30 тисяч місцевих жителів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті