Американська компанія відкриє ферму біткойнів у Швеції

Американська компанія відкриє ферму біткойнів у Швеції

Швеція вважає криптовалюту перспективним напрямком і вкладає кошти в цю галузь

Американська компанія відкриє ферму біткойнів у Швеції
фото Shutterstock

Компанія The Future of Mining (TFOM), що базується в Майамі, будує великий дата-центр в Швеції. Центр розташується в місті Ельвсбюн на півночі країни, згідно з договором про його створення, підписаним з міською владою. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Дата-центр площею 1,5 тис. кв. м розміститься на закинутій ділянці, де раніше знаходилося Національне управління телекомунікацій. Центр буде підключений до підстанції потужністю 80МВт. Перші 5 МВт потужності почнуть працювати в центрі в листопаді, ще 35 МВт планується запустити в наступні півтора року.

Мета центру – забезпечити масштабованість поточних майнінгових операцій і розширити клієнтську базу за рахунок жителів європейських країн.

У регіоні Боден-Ельвсбюн вже розташовані представництва кількох великих світових компаній, пов'язаних з комп'ютерними технологіями, зокрема – з майнінгом. Одна з них – відомий китайський виробник майнінгового обладнання Canaan Creative.

Останнім часом інтерес до криптовалют у Швеції постійно зростає. Обсяги торгів на Localbitcoins влітку різко збільшилися вдвічі. Це сталося після того, як депутат парламенту Матіас Сундін оголосив про те, що йде з політики, щоб очолити найбільшу в країні біткойн-біржу BTCX.

Матіас Сундін увійшов в історію, як перший в світі обраний політик, який збирав гроші на передвиборну кампанію тільки в біткойнах.

Нагадаємо, в Канаді відкривають перший інвестиційний фонд у біткойнах. Біржовий інвестфонд, прив’язаний до ціни Bitcoin, має стати простішим інструментом для інвесторів.

Тим часом у Японії 11 компаній отримали офіційний дозвіл контролювати криптовалютні біржі. В країні не збираються забороняти ICO, як в Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло