mind
Nissan Motor відкличе 1,2 млн проданих у Японії автомобілів

Nissan Motor відкличе 1,2 млн проданих у Японії автомобілів

Причиною стала перевірка технічних характеристик некваліфікованими спеціалістами

Nissan Motor відкличе 1,2 млн проданих у Японії автомобілів
фото nissan.com

Японський автоконцерн Nissan планує відкликати 1,2 млн проданих у Японії автомобілів, після того як зʼясувалося, що генеральна перевірка автомобілів була проведена неуповноваженими фахівцями, заявила компанія в понеділок. Про це повідомляє Reuters.

Відкликано буде ті легкові автомобілі, які були куплені на внутрішньому ринку в період з жовтня 2014 і вересня 2017 року, заявили в Nissan. Загалом це 386 тисяч авто, переважно мінівен Serena та хетчбек Note.

Компанія відзначила, що всі відкликані автомобілі пройдуть повторні технічні перевірки, включаючи радіус рульового управління і можливості гальмування і прискорення.

Відкликання авто обійдеться компанії в 25 млрд ієн (близько $220 млн).

Компанія принесла вибачення за незручності, заподіяні своїм клієнтам. Генеральний директор компанії Хірото Саікава розповів, що Nissan проведе власне розслідування того, як і чому проводилися тести не уповноваженими на це фахівцями. Розслідування може зайняти до 1 місяця.

Продажі легкових автомобілів в Японії складають приблизно 10% від глобальних продажів Nissan.

Нагадаємо, що це вже другий великий скандал, до якого причетний Nissan, оскільки в 2016 році компанія Mitsubishi Motors була змушена визнати факт того, що вона фальсифікувала дані по витрату палива в деяких моделях для внутрішнього ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті