Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
HP допустила російські служби до кіберзахисту Пентагону

HP допустила російські служби до кіберзахисту Пентагону

Технологічна компанія пішла на такий крок задля отримання сертифікату, який є необхідним для виходу на російський ринок

HP допустила російські служби до кіберзахисту Пентагону
фото з pixabay.com

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) дозволила російському оборонному агентству проаналізувати внутрішню роботу програмного забезпечення для кіберзахисту, яку використовує Пентагон для захисту свої комп’ютерних мереж. Про це повідомляє Reuters.

ArcSight служить центром кібербезпеки для більшості військових об’єктів США та попереджає аналітиків, коли визначає, що їх системи можуть потрапити під атаку. Крім того, ArcSight широко застосовується і приватними особами

Російський огляд ArcSight був частиною зусиль компанії Hewlett Packard Enterprise із виходу на російський ринок, а саме отримання необхідного сертифікату.

Шість колишніх працівників розвідки США, а також колишні співробітники ArcSight та незалежні експерти з безпеки заявили, що такий аналіз може дозволити Москві визначити слабкі місця в ПЗ та допоможе хакерам «засліпити» систему від визначення кібератак.

«Це значна вразливість в плані безпеки, – сказав Грег мартін, колишній спеціаліст з безпеки в ArcSight. – Ви даєте внутрішній доступ і потенційні лазівки супротивнику»

Огляд ArcSight відбувся минулого року, в той час, як Вашингтон почав звинувачувати Москву у збільшенні кількості кібератак проти американських компаній, політиків та урядових організацій, включно з Пентагоном. Росія неодноразово відкидала ці звинувачення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті