Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
В Дубаї запровадили власну криптовалюту emCash для безготівкових платежів

В Дубаї запровадили власну криптовалюту emCash для безготівкових платежів

Головна перевага – платежі в реальному часі й відсутність посередників

В Дубаї запровадили власну криптовалюту emCash для безготівкових платежів
фото Shutterstock

Міська влада Дубая запустила власну криптовалюту на основі технології блокчейн, повідомляє BusinessInsider. Відповідну угоду було підписано цього тижня між Emcredit, кредитним підрозділом Міністерства економічного розвитку емірату і британською компанією Object Tech Group Ltd.

Валюта матиме назву emCash і буде використовуватися для безконтактних платежів.

emCash можна буде використовувати для оплати найрізноманітніших товарів і послуг – як державних, так і комерційних. За допомогою встановленого в смартфони гаманця emPay користувачі зможуть здійснювати різні платежі через функцію NFC. Головна перевага мерчантів – платежі в реальному часі і відсутність посередників.

emCash зміцнить статус Дубая як висококонкурентного туристичного напрямку, підвищить якість обслуговування покупців і прискорить еволюцію емірату в розумну економіку, вважає заступник директора Міністерства економічного розвитку Алі Ібрахім.

Нагадаємо, раніше Дубай заявив про свій намір стати першим у світі містом, управління яким здійснюється на базі технології блокчейн. В рамках цієї ініціативи було укладено кілька стратегічних партнерств, в тому числі з такими компаніями, як IBM і ConsenSys.

Нагадаємо, в Дубаї побудують найвищу в світі сонячну електростанцію – висотою 260 метрів. Вартість будівництва оцінюється в $3,9 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті