Рада прийняла закон про електронні довірчі послуги

Рада прийняла закон про електронні довірчі послуги

Закон дозволить зареєструвати компанію, підписати договір, відправити будь-який запит до державного органу через смартфон

Рада прийняла закон про електронні довірчі послуги
Фото УНІАН

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому закон «Про електронні довірчі послуги». Про це на свой сторінці у Facebook написав голова Комітету з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко.

Електронним послугам в Україні бути. Щойно Парламент дав 240 голосів за закон « Про електронні довірчі послуги». Закон ...

Опубликовано Александром Данченко 5 октября 2017 г.

“Закон дозволить зареєструвати компанію, підписати договір, відправити будь-який запит до державного органу через смартфон, запустити в роботу MobileID та BankID, та ще багато інших переваг. А це значить, такі явища як корупція, бюрократія зникнуть”, – зазначає Данченко.

Згідно з повідомленням Інтерфаксу, закон удосконалює законодавство у сфері використання інфраструктури відкритих ключів та надання електронних довірчих послуг. Прийняття закону дозволить розробити єдину систему електронних довірчих послуг, взаємно визнати українські та іноземні сертифікати відкритих ключових слів, електронних підписів та печаток.

Документ визначає правові та організаційні основи надання електронних довірчих послуги, зокрема транскордонних, а також прав та обов'язків суб'єктів правових відносин у сфері електронних довірчих послуг, порядку здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства та відповідальності за порушення в цій сфері.

Рада прийняла закон про електронні довірчі послуги
Facebook 

Повідомляється також, що після набуття чинності закону, буде створено нові умови, що дозволять надавати в електронному режимі як адміністративні послуги, так і послуги у сфері охорони здоров'я, фінансів тощо.

За відповідний закон проголосували 240 народних депутатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло