Siemens і надалі працюватиме над модернізацією електростанцій в Росії

Siemens і надалі працюватиме над модернізацією електростанцій в Росії

Близько половини електростанцій в РФ застаріли та потребують нового обладнання

Siemens і надалі працюватиме над модернізацією електростанцій в Росії
фото Siemens

Німецький концерн Siemens готовий продовжить працювати над подальшою модернізацією російських електростанцій. Про це заявив голова компанії в Росії Дітріх Меллєр, передає Reuters.

«Близько 50% станцій потребують модернізації, і Siemens готова до пропозицій», – сказав Меллєр.

Як прогнозує концерн, в СНД та Росії виробництво електроенергії зростатиме на 2% щорічно і до 2040 року досягне 2,4 трлн кіловатт-годин.

Нагадаємо, кілька місяців тому Siemens потрапила в епіцентр скандалу, коли виявилось, що концерн в обхід санкцій поставляв турбіни до анексованого Криму.

Компанія, яка звинувачує російський «Технопромекспорт» в незаконному переміщенні призначених для електростанції в Тамані газотурбінних установок в Крим, вирішила призупинити поставки генеруючого обладнання за діючими контрактами з російськими компаніями, які перебувають під контролем держави.

В середньому, через скандал із турбінами, Siemens втратила близько 200 млн євро в РФ.

Як повідомлялось, Siemens відмовилась постачати обладнання в Україну, щоб не втратити російський ринок.  «Нафтогазу України» довелось натомість звернутись до компанії General Electric.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло