mind
Стало відомо, де відкриється перший H&M в Україні

Стало відомо, де відкриється перший H&M в Україні

Шведська компанія підписала контракт з ТРЦ Lavina Mall

Стало відомо, де відкриється перший H&M в Україні
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Найбільший європейський ритейлер одягу – шведська компанія H&M (Hennes & Mauritz) підписала контракт про відкриття магазину з ТРЦ Lavina Mall Вагіфа Алієва. Про це розповіли директор торгового центру, консультант з нерухомості та керівник великої торговельної мережі.

Про це пише LIGA.net

«Договір був підписаний близько двох тижнів тому», – уточнив директор великого столичного торгового центру, який побажав залишитися неназваним. Експерти ринку вважають, що вихід H&M призведе до посилення конкуренції серед продавців одягу в невисокому ціновому сегменті. Лідером тут виступає іспанська Inditex (бренди Zara, Pull & Bear, Bershka, Massimo Dutti тощо. – ред.)

За словами директора торгового центру і одежної мережі, договір підписаний тільки з Lavina Mall на оренду одноповерхового приміщення площею близько 3000 кв м. Планується, що магазин буде відкритий навесні наступного року.

Нагадаємо, що H&M робить вже другу спробу вийти на український ринок. Першу шведський рітейлер зробив у 2014 році, уклавши договір з ТЦ Respublika, але ще на етапі узгодження документів угоду заморозили.

Шведська Hennes&Mauritz AB  – одна з найбільших торгових компаній в світі. Вона управляє мережею більш ніж з 4500 магазинів в 66 країнах світу. За даними звітності компанії з 1 грудня 2016 року по 31 травня 2017 року, продажі за шість місяців склали 114 млрд шведських крон ($12,5 млрд), що на 9% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За даними дослідження компанії GfK Ukraine, лідерами серед міжнародних мереж, яких не вистачає українцям, виявилися магазини товарів для дому IKEA (46,8% тих, хто проголосував) і одягу H&M (39,4%).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті