Китай дозволив HP купити принтерний бізнес компанії Samsung за $1,1 млрд

Китай дозволив HP купити принтерний бізнес компанії Samsung за $1,1 млрд

Для справедливої і чесної торгівлі, влада Китаю наклала на компанію певні обмеження

Китай дозволив HP купити принтерний бізнес компанії Samsung за $1,1 млрд
фото з pixabay.com

Китай заявив про своє рішення погодити придбання компанією HP принтерного бізнесу Samsung за $1,1 млрд, але з певними обмеженнями, посилаючись на тривогу з приводу лідерства США на ринку лазерних принтерів. Про це повідомляє Reuters.

HP оголосила про угоду ще у вересні 2016, сподіваючись сколихнути ринок копіювальних апаратів зосередившись на виробництві мультифункціональних принтерів та більш інтенсивному впровадженні мобільних та хмарних технологій в свої програмні рішення.

Компанія сподівалась завершити угоду за 12 місяців.

У заяві Міністерства торгівлі Китаю повідомляється, що продаж лазерних принтерів А4 від  HP в країні має здійснюватись на «справедливих і розумних» умовах, тому компанія повинна буде кожні 6 місяців звітувати про свої ціни. Крім цього, компанія не зможе купувати долі в інших виробників принтерів в Китаї.

HP планує закрити угоду в IV кварталі.

Придбання дозволить НР поповнити свій портфель інтелектуальної власності із більш ніж 6 500 патентів та штат із 1 300дослідників та інженерів. 

Нагадаємо, днями стало відомо, що компанія HP дозволила російському оборонному агентству проаналізувати внутрішню роботу ПЗ для кіберзахисту, яку використовує Пентагон для захисту свої комп’ютерних мереж.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті