Стокгольмський арбітраж в понеділок проведе слухання щодо спору «Нафтогазу» і «Газпрому»

Стокгольмський арбітраж в понеділок проведе слухання щодо спору «Нафтогазу» і «Газпрому»

Позов «Нафтогазу України» становить $18 млрд

Стокгольмський арбітраж в понеділок проведе слухання щодо спору 	«Нафтогазу» і 	«Газпрому»
Фото eurointegration.com.ua

Стокгольмський арбітраж сьогодні проведе слухання в рамках тяжби «Нафтогазу України» і «Газпрому» за контрактом на поставку газу.

Про це повідомив головний комерційний директор «Нафтогазу України» Юрій Вітренко.

«Через годину розпочнуться слухання у Стокгольмському арбітражі. Оскільки «Нафтогаз» і «Газпром» не змогли досягти згоди щодо імплементації окремого рішення (Separate Award), прийнятого арбітражним судом в червні цього року, суд зобов'язаний розглянути позиції сторін і прийняти відповідні рішення», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

За годину починаються слухання в Стокгольмському арбітражі. Оскільки Нафтогаз і Газпром не змогли дійти згоди щодо імпл...

Опубликовано Юрием Витренко 8 октября 2017 г.

Вітренко додав, що граничний термін винесення Стокгольмським арбітражем рішень як за контрактом на поставку газу, так і по транзитному контракту – кінець листопада поточного року.

Нагадаємо, що транзитний позов «Нафтогазу України» проти російського «Газпрому» в Стокгольмському арбітражі становить $18 млрд.

29 березня «Нафтогаз України» подав позов до Загального суду Європейського суду справедливості, в якому заявляє про необхідність скасувати рішення Єврокомісії про доступність російського газового монополіста «Газпрому» до газопроводу OPAL, яким газ надходить з «Північного потоку» на ринки Центральної Європи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті