Експерт: Amazon, а не Apple, першою стане «компанією на трильйон доларів»

Експерт: Amazon, а не Apple, першою стане «компанією на трильйон доларів»

Втім зараз капіталізація Apple становить $805 млрд, в той час як Amazon – всього $475 млрд

Експерт: Amazon, а не Apple, першою стане «компанією на трильйон доларів»
Фото Shutterstock

В той час як глобальний лідер в галузі електронної комерції та гігант хмарних обчислень Amazon зараз оцінюється у приблизно 60% від технологічного лідера Apple, галузеві експерти вважають, що саме онлайн-ритейлер виграє перегони і стане першою компанією із капіталізацією в $1 трлн. Про це повідомляє Investopedia.

Скотт Гелловей, професор бізнес-коли Штерна в Нью-Йорку, вважає, що по мірі того, як Amazon, Apple, Facebook та Google змагатимуться між собою на основних ринках, акції Amazon будуть «анти-гравітаційними».

«Якщо поглянути у чому Amazon конкурує з іншими трьома компаніями, вона виграє у будь-якій галузі», – заявив Гелловей.  Наразі гігант ритейлу Amazon оцінюється в $475 млрд, Apple – у $805 млрд.

Професор вважає, що Amazon замінили прибуток «новим баченням та зростанням… в результаті чого, тепер вона має доступ до найдешевшого капіталу в історії сучасного бізнесу».

Гелловей підкреслив, що нещодавнє придбання Amazon продуктової мережі Whole Foods Market  за $13,7 млрд є найбільшою корпоративною покупкою за останні два десятиліття в галузі ритейлу. Оскільки компанія продовжує активно входити в різні сегменти традиційного торгового простору і розширює свою фізичну присутність для збільшення об’ємів продажів, аналітик вважає, що онлайн-рителер робить ставку на боротьбу з універмагом Nordstrom. Nordstrom – американська мережа універсальних магазинів, яка має близько 350 магазинів та здійснює торгівлю через мережу.

Важливим для реалізації свого сценрію є також і придбання Amazon міжнародної медіакомпанії AMC Networks, яка володіє такими каналами як AMC, IFC, Sundance TV, BBC America.

Як повідомлялось, одразу після придбання мережі Whole Foods компанія Amazon знизила ціни на овочі, рибу та м'ясо. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло