mind
Стало відомо, які смартфони найкраще продавалися в 2017 році

Стало відомо, які смартфони найкраще продавалися в 2017 році

Попри високі позиції в рейтингу, частка iPhone на ринку знижується

Стало відомо, які смартфони найкраще продавалися в 2017 році
фото apple.com

Смартфон компанії Apple – iPhone 7 – найкраще продавався серед інших смартфонів протягом перших 6 місяців 2017 році. Відповідне дослідження провела компанія HIS Markit.

Друге місце зайняв iPhone 7 Plus, згідно з доповіддю організації. Моделі iPhone залишаються найпопулярнішими смартфонами, зберігаючи свої позиції бестселерів з моменту запуску.

На третій позиції – бюджетний Samsung Galaxy Grand Prime Plus з дисплеєм діагоналлю 5 дюймів і роздільною здатністю 540х960 пікселів. Його середня ціна складає $130.

На четвертому та пʼятому місцях розмістилися, відповідно, iPhone 6s та Galaxy S8, одразу за яким з незначним відривом в обсягах продажів іде Galaxy S8 Plus.

За даними аналітиків IHS Markit, флагманські моделі від Apple і Samsung відзначилися млявими продажами в першій половині 2017 року. Незважаючи на те, що останні моделі iPhone на перший місцях рейтингу, обсяг продажів знизився порівняно з їх попередниками, iPhone 6 і 6s Plus, за той же період в 2016 році.

Частка iPhone на ринку продовжує падати, знижуючись з 10% у 2015 році до 7% у 2016 році і 5% у 2017 році.

Як повідомлялося, Samsung заробить на продажах iPhone X більше, ніж на власних смартфонах Galaxy S8. Виготовлення комплектуючих приносить Samsung 35% доходів від усього бізнесу.

Між тим Mind зʼясовував, що робити, коли покупець в Україні придбав iPhone 8, а той виявився бракованим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті