mind
Україна тепер має доступ до Логістичної електронної бази даних НАТО

Україна тепер має доступ до Логістичної електронної бази даних НАТО

Через електронну базу Україна може закупляти військове обладнання онлайн

Україна отримала доступ до Логістичної електронної бази даних НАТО, за допомогою якої можливо буде здійснювати обмін інформацією між державами-членами щодо потреб Збройних Сил у матеріально-технічних засобах та участь у відповідних тендерах НАТО. Про це повідомляє сайті Місії України при НАТО.

Завдяки цьому договору можливо буде також здійснювати онлайн закупівлі широкого спектру матеріально-технічних засобів. Наприклад, спорядження та індивідуальні засоби захисту військовослужбовця, обладнання польового табору, засоби протидії саморобним вибуховим пристроям та розмінування, оптико-електронні прилади, засоби зв’язку, запасні частини до ОВТ. Оперативно обмінюватись надлишковим майном між державами-учасницями та створювати спільні/багатонаціональні запаси матеріально-технічних засобів.

Опрацювання питання щодо приєднання України до низки інших Партнерств Організації НАТО з підтримки та постачання досі триває. Це покращить глибше інтегрування Збройних Сил України в систему забезпечення матеріально-технічними засобами держав-членів НАТО.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті