Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Маєте біткойни – можете стати громадянином однієї з найщасливіших кран світу

Маєте біткойни – можете стати громадянином однієї з найщасливіших кран світу

Вануату стала першою країною, чиє громадянство можна купити за криптовалюту

Маєте біткойни – можете стати громадянином однієї з найщасливіших кран світу
фото з pixabay.com

Вануату, архіпелаг в південній частині Тихого океану, до якого входить близько 80 островів, тепер дозволяє аутсайдерам використати волатильну криптовалюту для подачі заявки на так звану інвестиційне громадянство. Необхідно сплатити еквівалент $280 000 у біткойнах і ваша сім’я до чотирьох осіб отримує паспорти четвертої за рейтингом найщасливішої країни світу. Про це повідомляє Bloomberg.

Враховуючи, що біткойн в п'ятницю досягнув нового рекордного максимуму у $5 846, громадянство коштуватиме майже 48 біткойнів.

Вануату – не єдиний острів, який пропонує громадянство за гроші – до списку входять Антигуа, Гренада. Мальта, Сент-Кітс та Невіс, але перший, де оплату можна дійсними криптовалютою.

Вануатське громадянство пропонує кілька переваг. Новий паспорт дасть можливість подорожувати до 116 інших країн без оформлення віз. Також країна має пільгову податкову систему. За даними Управління з туризму Вануату, там навіть не прийнято давати чайові. 

Як повідомлялось, уряд Сент-Кітс та Невіс знайшов оригінальне рішення в боротьбі з наслідками від урагану «Ірма». До кінця березня 2018 будь-хто, то внесе до Фонду допомоги постраждалим від урагану $150 000, отримає громадянство цієї країни. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті