Японська компанія підняла світовий металургійний скандал

Японська компанія підняла світовий металургійний скандал

Точно визначити масштаб промислового скандалу неможливо, але його наслідки матимуть відгомін по всьому світу

Японська компанія підняла світовий металургійний скандал
Фото: pixabay.com

Японська компанія Kobe Steel зізналася в фальсифікації сертифікатів якості продукції. Компанія виявила нові види продуктів, сертифікати яких були підроблені або сфальсифіковані, а список клієнтів, які отримували таку металопродукцію, становить до 500 компаній по всьому світу.

Про це заявив президент третьої за величиною японської металургійної компанії Kobe Steel Хіро Кавасакі, повідомляє Steelland.

Кавасакі заявив, що фальсифікувалися дані про якість мідної трубки, ливарних форм і сталевих дротяних стрижнів, що використовуються в автомобільних шинах і двигунах

Нові порушення були виявлені при поставках більш 11 000 тонн сталі, міді і алюмінієвих виробів, вироблених компанією Kobe Steel і її дочірніми компаніями в Японії, Китаї, Малайзії і Таїланді.

Кавасакі заявив, що японська влада наказала Kobe Steel представити всі результати своєї двотижневої оцінки безпеки, а також дати пояснення у випадках вже виявленого обману покупців та надати план щодо запобігання подібних порушень протягом місяця.

Kobe Steel має 50% частку на світовому ринку в продуктах з вуглецевої катанки, 40% світового ринку в високоміцних колінчатих валах, використовуваних в суднових силових установках, і половину японської частки в алюмінієвих радіаторах і деталях, які використовуються в двигунах транспортних засобів.

Компанія також виробляє бочки для ядерних відходів та інше обладнання, що використовується як на звичайних, так і на атомних електростанціях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті