Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Пентагон: військові кораблі НАТО провели протиракетні навчання поблизу Шотландії

Пентагон: військові кораблі НАТО провели протиракетні навчання поблизу Шотландії

Вісім країн Альянсу відпрацьовували захист від ракет середньої дальності

Пентагон: військові кораблі НАТО провели протиракетні навчання поблизу Шотландії
фото з Wikipedia

Військові кораблі з восьми країн НАТО взяли в участь самообороні від сухопутних та розташованих на кораблях ракетних систем поблизу Шотландії По це повідомляє міністерство оборони США, передає Reuters.

Кораблі з Канади, Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів, Іспанії, Великобританії та США відпрацьовували захист від ракет середньої дальності, а також від трьох протикорабельних крилатих ракет.

Як повідомляє Пентагон, USS Donald Cook – ескадрений міноносець ВМС США четвертого покоління, головною зброєю якого є ракети  – успішно перехопив ракету середньої дальності., збивши її протиракетою Standard Missile-3 Block IB під час навчань.

Спільні військові навчання НАТО розпочались 24 вересня та триватимуть до середи. Пентагон повідомляє, що цей захід відбуватиметься раз на два роки та має на меті підтримати союзників, стримати суперників та продемонструвати прихильність США до колективної оборони НАТО.

Повідомляється, що після навчань, агентство протиракетної оборони США успішно випробувало ракету SM-6, яку випустили з есмінця USS McFaul. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті