Данилюк: Україна може розраховувати на транш від МВФ до кінця року

Данилюк: Україна може розраховувати на транш від МВФ до кінця року

Якщо ж Україна не отримає черговий транш до кінця року, це не буде критичним для національної економіки

Данилюк: Україна може розраховувати на транш від МВФ до кінця року
Фото УНІАН

Наразі Україна може розраховувати на отримання чергового траншу від МВФ в рамках програми розширеного кредитування до кінця нинішнього року.

Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, повідомляє Укрінформ.

При цьому він зазначив, що це питання залежить, в основному, від результату переговорів про формулювання ціни на газ.

У той же час, за його словами, на нинішньому етапі переговорів МВФ також звертає увагу на інші питання. Серед них – пенсійна реформа. «Тут ми зараз завершуємо аналіз закону разом з МВФ і ніяких таких принципових питань, неузгодженостей ми не знайшли. Я впевнений, що ми отримаємо позитивний відгук як від Світового банку, так і Міжнародного валютного фонду», – зазначив Данилюк.

Ще однією умовою для отримання наступного траншу є твердження закону в Україні щодо змін процедури приватизації. За словами Данилюка, це більш важливо для України, ніж для програми МВФ, оскільки бюджет втрачає мільярди від неефективного управління державною власністю.

Міністр зазначив, що у разі, якщо Україна не отримає черговий транш до кінця року, це не буде критичним для національної економіки. Він підкреслив, що головне для України зараз прийняти закон про приватизацію, важливо знайти справедливу формулу на газ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло