Росія скаржиться, що Україна не запросила її на засідання ПАЧЕС

Росія скаржиться, що Україна не запросила її на засідання ПАЧЕС

Представляти свої інтереси на Генасамблеї Росія попросила Сербію

Росія скаржиться, що Україна не запросила її на засідання ПАЧЕС
Країни-учасниці (зеленим) та країни-спостерігачі (світло-зеленим) ПАЧЕС
карта Wikipedia

Росія не зможе брати участь на засіданні в Києві Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС), оскільки не отримала запрошення. Про це повідомляє УНІАН.

Генасамблея відбудеться наприкінці 2017 року Києві. Вперше за 25-річну історію ПАЧЕС Росію не запросили.

«Наприкінці року відбудеться Генасамблея ПАЧЕС у Києві. Трапився абсолютно безпрецедентний випадок, коли українська сторона, країна-організатор, не запросила Росію, країну-учасницю, на засідання. Такого не було ніколи», – обурився глава делегації РФ в асамблеї, депутат Держдуми Михайло Ємельянов у коментарі ТАСС.

Глава делегації РФ зазначив, що «ПАЧЕС – досить складна організація, там є країни, у яких є двосторонні конфлікти, але ніколи ще не було, щоб країна, у якої гострий конфлікт з іншою стороною, не запрошувала делегацію на засідання».

«Ми звернули увагу сербських колег на цей факт і попросили підтримки, щоб захищати інтереси Росії [в ПАЧЕС] в той час, поки ми відсутні», – додав Ємельянов.

Раніше повідомлялося, що українська делегація відмовилася від участі в 47-й Генеральній Асамблеї ПАЧЕС, яка проходила 28-30 червня 2016 року в Москві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло