МЗС Британії закликав Євросоюз до прискорення переговорів щодо Brexit

МЗС Британії закликав Євросоюз до прискорення переговорів щодо Brexit

Борис Джонсон вже хоче перейти до обговорення відносин після виходу Великобританії

МЗС Британії закликав Євросоюз до прискорення переговорів щодо Brexit
Фото: pixabay.com

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон закликав Європейський Союз прискорити переговори щодо виходу країни з блоку. Також МЗС запропонував перейти до обговорення майбутніх відносин.

Про це пише АР.

«Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон закликає Європейський Союз прискорити переговори про Brexit і почати обговорення майбутніх відносин після виходу Великобританії в 2019 році», – йдеться в повідомленні.

За словами Джонсона, настав час почати «серйозні переговори про майбутнє і нові стосунки».

Нагадаємо, що це відбулося перед майбутньо. зустріччю прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей з головним переговірником Brexit в Європейському Союзі Мішелем Барньє і главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.

Напередодні ЄС та Великобританія направили спільного листа членам Світової організації торгівлі (СОТ), в якому виклали їх імовірний підхід до деяких питань торгівлі, пов’язаних з виходом Великобританії із Євросоюзу. 

Лист став результатом конструктивного діалогу, який ЄС проводив з Британією останніми місяцями, охоплюючи такі питання СОТ, як торгівля товарами, послугами та державними закупками.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло