Президент Франції збирається посилити міри до нелегальних мігрантів

Президент Франції збирається посилити міри до нелегальних мігрантів

Це викликано вбивством нелегалом двох жінок у Марселі кілька тижнів тому

Президент Франції збирається посилити міри до нелегальних мігрантів
фото з twitter.com/MacronInEnglish

Президент Франції Еммануель Макрон посилить міри, які будуть вживати відносно іноземців, які не зареєстровані в країні. У разі здійснення такими особами злочину вони будуть депортовані з країни.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми будемо приймати самі жорсткі заходи, ми будемо робити те, що ми повинні робити», – сказав Макрон, зазначивши, що за нинішніми правилами мігранти, які незаконно знаходяться в країні, можуть бути заарештовані і випущені з-під варти, тим паче не депортованими.

Питання нелегальних мігрантів було підняте через випадок, що стався в Марселі два тижні тому, коли мігрант Ахмет Ханачі вбив двох жінок. Обурення президента викликав той факт, що Ханачі вже був відомий поліції як злочинець, людина, залежний від наркотичних речовин і алкоголю, а за два дні до вбивства в Марселі Ханачі заарештовували за крадіжку в магазині Ліона, але згодом відпустили.

Як повідомлялося, раніше Франція заявляла про те, що в найближчі два роки пустить в країну 10 тисяч легальних мігрантів, для чого в Африці будуть відкриті спеціалізовані імміграційні центри.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло