У Білорусь постачатимуть українське обладнання

У Білорусь постачатимуть українське обладнання

За результатами 2016 року товарообіг між Україною та Білоруссю досяг позитивної динаміки

У Білорусь постачатимуть українське обладнання
Фото: pixabay.com

Під час візиту у Білорусь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко домовився про співпрацю між українським «Електроважмашем» і білоруським «БЕЛАЗом», «УкрНДІспецсталь» і Борисовським заводом автотракторного електрообладнання. Про це повідомляє Урядовий портал

«Україна дуже активно співпрацює з Білоруссю. Протягом цього візиту ми домовилися про співпрацю між українським «Електроважмашем» і білоруським «БЕЛАЗом», «УкрНДІспецсталь» і Борисовським заводом автотракторного електрообладнання. Ми також плануємо розвивати співробітництво між Сумським машинобудівним заводом і Пінським заводом засобів малої механізації. Я впевнений, що домовленості цього візиту принесуть реальні результати», – зазначив Юрій Бровченко.

Крім цього, Юрій Бровченко обговорив можливості співпраці українських компаній з Центром механізації БелЖД.

Нагадаємо, 21 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідав Київ. Під час виступу на спільній конференції двох президентів сьогодні Лукашенко заявив, що Білорусь та Україна зацікавлені в розширенні експорту та промислової кооперації, в проектах з модернізації дорожньо-транспортної інфраструктури, впроваджень інновацій.

За результатами 2016 року товарообіг між Україною та Білоруссю досяг позитивної динаміки у порівнянні з минулими роками і почав зростати. Уже за 5 місяців 2017 року товарообіг між Україною та Республікою Білорусь склав $1,64 млрд – це на 25,4%, або $331,7 млн більше, ніж обсяги торгівлі товарами за цей же період 2016 року. Обсяг експорту українських товарів до Республіки Білорусь склав $426,9 млн – на 44,7% більше, ніж за 5 місяців 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті