Україна отримає з Мальтою пряме авіасполучення

Україна отримає з Мальтою пряме авіасполучення

Президенти двох країн вже домовилися про пряме авіасполучення

Україна отримає з Мальтою пряме авіасполучення
Фото pixabay.com

Під час візиту в Україну 17 жовтня президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека підтвердила, що повітряне сполучення між країнами відкриється найближчим часом. Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

«Один з найбільш важливих результатів (переговорів – ред.) – це відкриття повітряного сполучення між Мальтою і Україною», – заявив Петро Порошенко на спільній прес-конференції.

Також було обговорено, що країни розширять співпрацю в галузі охорони здоров'я та фармакології.

Ще на початку серпня було повідомлення, що Україна і Республіка Мальта зацікавлені в розробці спільних проектів в аграрному секторі, особливо в логістиці, які можуть бути вигідні представникам бізнесу обох країн, незважаючи на те, що обсяги двосторонньої торгівлі в аграрній сфері між країнами не значні.

Нагадаємо, за результатами 2016 року товарообіг межу Україною і Мальтою склав $1,116 млн. Експорт склав $ 0,954 млн. Мальта купує в Україні зернові злаки, олію, залишки і відходи харчової промисловості. У минулому році Україна імпортувала з Мальти на $0,162 млн спирту, шротів та вина.
За результатами 6 місяців цього року товарообіг між країнами зменшився на $0,33 млн і склав $0,638 млн. Експорт – $0,626 млн. Основа експорту: води натуральні і мінеральні, продовольчі крупи, м'ясо і субпродукти. Імпорт – $0,012 млн. Основа імпорту: шроти та інші.

Мальта – індустріальна країна з розвиненими промисловістю, торгівлею, сферою фінансів і послуг.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло