Компанію грошових переказів TransferGo очолив колишній СЕО PayPal Реньєр Лемменс

Компанію грошових переказів TransferGo очолив колишній СЕО PayPal Реньєр Лемменс

TransferGo дозволяє максимально швидко переказувати кошти з використанням нових технологій

Компанію грошових переказів TransferGo очолив колишній СЕО PayPal Реньєр Лемменс
фото TransferGo

Реньєр Лемменс, один із провідних світових менеджерів у галузі FinTech, очолив раду компанії TransferGo, яка спеціалізується на онлайн грошових переказах у 46 країнах світу, йдеться в прес-релізі компанії. Нещодавно TransferGo вийшла і на ринок України.

Раніше Лемменс займав посаду головного виконавчого директора PayPal EMEA, головного операційного директора Barclays у Великобританії і займав інші топ-посади в компаніях фінансового сектору.

Литовський стартап TransferGo – інноваційна компанія в сфері технологічних фінансових рішень. Заснований 5 років тому.

Очікується, що досвід Реньєра Лемменса в розробці нових фінансових продуктів допоможе компанії розвивати нові послуги.

«Я радий приєднатися до команди TransferGo, яка вже досягла безпрецедентних результатів. Бачення, амбіції і командні зусилля цього стартапу надихають не тільки мене, а й весь ринок. Я сподіваюся внести істотний вклад в успіх і розвиток компанії, і впевнений, що наше партнерство дивуватиме ринок інноваційними послугами», – прокоментував Лемменс.

До вересня користувачі здійснили понад мільйон грошових переказів у TransferGo через мобільні і онлайн-платформи загальною вартістю понад 30 млн євро. Стартап дає можливість здійснювати грошові перекази усього за 30 хвилин в 46-ти країнах і у 22 валютах.

TransferGo активно розширює свою діяльність в Центральній Європі. Цього місяця стартап з'явився в Китаї. 

Центральні офіси TransferGo є в Лондоні, Вільнюсі та Німеччині. У трьох офісах компанії працюють 70 співробітників, планується зростання команди до 100 і більше людей.

Шведський венчурний фонд Vostok Emerging Finance інвестував $2,9 млн у TransferGo. Це один з найбільших литовських стартапів. На даний момент залучено інвестицій на суму $10,55 млн. У TransferGo зараз понад 320 тисяч клієнтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло