JPMorgan купує платіжну систему WePay

JPMorgan купує платіжну систему WePay

Холдинг також анонсував запуск міжбанківської інформаційної мережі на базі блокчейну

Американський фінансовий холдинг JPMorgan Chase заявив, що купує платіжну онлайн систему WePay для того, щоб інтегрувати платежі в своє програмне забезпечення, яке використовує малий бізнес. Про це повідомляє Reuters.

Технологія WePay, популярна серед малих підприємств, надає послуги оналайн-провайдерам програмного забезпечення, таким як FreshBooks та вебсайтам, які займаються краудфандингом, які спрощують процес здійснення платежів. Також за допомогою платіжної платформи можна виставляти рахунки.

Умови угоди не розголошуються.

Попередньо WSJ повідомляв, що вартість WePay перевищувала $220 млн після збору коштів в 2015 році.

Крім цього, холдинг анонсував запуск міжбанківської інформаційної мережі на базі блокчейн Quorum. Це нововведення допоможу скоротити затримки платежів між банками. Проект буде запущено спільно з австралійським банком ANZ та канадським Royal Bank of Canada.

Раніше цього місяця JPMorgan інвестував $100 млн в Bill.com, компанію з якою холдинг співпрацює, щоб допомогти бізнес-клієнтам здійснювати та отримувати платежі в електронному вигляді. 

Нагадаємо, JPMorgan використовуватиме штучний інтелект для здійснення торгових операцій. Нову систему, в якій будуть так звані роботи, буде запущено в 2018 році. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті