Дедлайн подачі заявок на Green Card продовжено

Дедлайн подачі заявок на Green Card продовжено

Причиною зсування дедлайну стали технічні проблеми

Дедлайн подачі заявок на Green Card продовжено
Фото: pixabay.com

Новий період подачі заявок в рамках візової лотереї Diversity Visa Lottery 2019 – «зелена картка» (Green Card) почнеться в середу, 18 жовтня. Всі бажаючі повинні подати заявки в період з 18 жовтня по 22 листопада.

Про це пише Голос Америки.

Спочатку період реєстрації стартував 3 жовтня, однак через технічні недоліки всі заявки, подані з 3 по 10 жовтня, пропали. Подача дублікатних заяв є підставою для дискваліфікації учасників лотереї.

«Технічні проблеми були усунуті, новий повний період подачі заявок почнеться опівдні за стандартним східним часом (EST) в середу 18 жовтня 2017 року і триватиме до полудня за східним стандартним часом в середу 22 листопада 2017 року», – повідомляється в заяві. Держдепартамент рекомендує заявникам «викинути» будь-які підтверджуючі документи і номери, що відносяться до заявок, поданих з 3 по 10 жовтня.

Держдепартамент направить автоматично сформоване повідомлення по електронній пошті кожному заявнику, зареєстрованому в програмі на початку жовтня, щоб вони відвідали сайт dvlottery.state.gov і ознайомилися «з важливою інформацією», – зазначила офіційний представник відомства Пуджа Джунджунвала.

При цьому Держдепартамент не може сказати скільки саме заявок зникли в результаті технічного збою і скільки людей подадуть нові заявки.

Green Card – це посвідчення особи або так названа ідентифікаційна картка, що підтверджує наявність дозволу на проживання в США людини, що не є громадянином США, але постійно проживає на території США, та надає право працевлаштування на всій території цієї країни. «Грін-картки» нового зразку знову стануть зеленими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті