МВФ відмовився надавати Україні наступний транш

МВФ відмовився надавати Україні наступний транш

Це спричинено невиконанням Україною низки вимог Фонду

МВФ відмовився надавати Україні наступний транш

Міжнародний валютний фонд категорично відмовився змінювати раніше погоджені з урядом України умови визначення ціни газу для населення на опалювальний сезон 2017-2018 років, які повинні призвести до її підвищення на 17,6%.

Це стало відомо за підсумками переговорів міністра фінансів України Олександра Данилюка в Вашингтоні з керівництвом МВФ, передають Українські новини.

Як повідомляється, це були останні переговори з кредитором щодо цього питання. Уряд України запропонував МВФ абсолютно новий варіант змін принципу визначення ціни імпортного паритету. МВФ зайняв принципову позицію – ніяких ретроактивних змін.

В уряді не роблять різких заяв, однак вимогу МВФ виконувати не збираються і мають намір залишити ціну газу на колишньому рівні до 1 квітня. Така ситуація, а також невиконання Україною ще цілого ряду умов, робить практично неможливим продовження виділення кредитних коштів мінімум до середини весни 2018 року.

Переговори міністра фінансів України Олександра Данилюка з питання продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, що пройшли в Вашингтона минулого тижня, не принесли істотних результатів.

МВФ, як і раніше, наполягає на виконанні Україною взятих ще в березні зобов'язань по формуванню ціни газу для населення і підприємств теплокомуненерго.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті