Forbes склав рейтинг найбільш поважних компаній світу

Forbes склав рейтинг найбільш поважних компаній світу

Очолила список німецька Siemens, втягнута в скандал із поставкою турбін в окупований Крим

Forbes склав рейтинг найбільш поважних компаній світу
фото thewaltdisneycompany.com

Журнал Forbes представив рейтинг 200 найбільш шанованих компаній у світі. Перше місце в ньому зайняв німецький концерн Siemens, що працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування.

Французька компанія по виробництву шин Michelin Group зайняла в рейтингу Forbes друге місце.

На третьому рядку розмістився американський холдинг Alphabet, якому належить концерн Google та ще кілька дочірніх компаній.

Японська компанія, що спеціалізується на створенні відеоігор та ігрових консолей Nintendo, зайняла в рейтингу журналу четверте місце.

У п'ятірку найбільш поважних компаній світу увійшла також американська компанія Walt Disney, яка працює в індустрії розваг.

Carlsberg, Apple, Ferrari, Hilton та Panasonic замикають першу десятку рейтингу.

Forbes склав рейтинг найбільш поважних компаній світу

Популярні в Україні марки автомобілів також увійшли в верхні позиції рейтингу:

Toyota Motor – на 13-му місці, Volvo Group – на 20-му, BMV Group – 22-му, Honda Motor – 28-му, Nissan Motor – 31-му, Renault – на 46-му, Mazda Motor – на 48-му.

Серед технокомпаній найбільш поважними Forbes вважає Microsoft – 16-те місце, IBM – 19-те, Sony – 23-тє. ASUS та Lenovo розмістилися на 26 і 27 місцях, а Samsung Electronics та LG Corp – на 38 і 39-му відповідно.

Facebook чомусь аж на 55-му рядку в рейтингу.

Нагадаємо, Трамп збіднів і опустився вниз у рейтингу «400 найбагатших американців». Щоб увійти в рейтинг, цього року слід мати щонайменше 2 млрд доларів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло