Американська Chevron припинила бурити скважини в Іракському Курдистані

Американська Chevron припинила бурити скважини в Іракському Курдистані

Нафтова компанія вичікує, поки політична ситуація в регіоні стабілізується

Американська Chevron припинила бурити скважини в Іракському Курдистані
pixabay.com

Американський нафтогазовий гігант Chevron припиняє роботи в Іракському Курдистані. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal з посиланням на представника компанії Еріку Коннер.

Видання уточнює, що роботи припиняються тимчасово – зважаючи на непевність ситуації, яка склалася після курдського референдуму про незалежність, і реакцію влади Іраку на цю подію.

«Корпорація Chevron тимчасово призупиняє свою діяльність в Іракському Курдистані, оскільки іракська реакція на курдську незалежність суттєво змінює бізнес-клімат регіону», – заявила представник американської енергетичної корпорації.

Chevron має намір знову почати бурові роботи в регіоні відразу ж після того, як стане зрозумілим розклад сил і ситуація стабілізується.

«Ми продовжуємо стежити за ситуацією в Іракському Курдистані. Ми з нетерпінням очікуємо відновлення наших операцій, як тільки дозволять умови», – сказала Коннер.

The Wall Street Journal також зазначає, що, Chevron, яка почала свою діяльність в Іракському Курдистані в 2012 році, вже припинила буріння на розвідувальному блоці. Раніше американська компанія уклала угоду з курдськими сепаратистами.

Нагадаємо, Ірак запрошує British Petroleum розробляти нафтове родовище на спірних курдських територіях. За оцінками ВР, у родовищах біля Кіркука залягає близько 9 млрд барелів нафти.

Раніше повідомлялося, що уряд Іраку направив війська для контролю нафтових родовищ в Курдистані. Багдад вимагає іноземні уряди позакривати свої дипломатичні місії в автономному курдському регіоні.

Більше про те, чому дві головні сили, які воювали на боці США проти ІДІЛ, вирішили битися одна з одною, читайте в матеріалі «Чий Кіркук: як армія Іраку захопила «Курдський Єрусалим». 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло