Adobe впроваджує свою платформу штучного інтелекту в банківську галузь

Adobe впроваджує свою платформу штучного інтелекту в банківську галузь

Adobe Sensei підвищить здатність банків адаптувати ряд їх функцій та продуктів для клієнтів

Adobe впроваджує свою платформу штучного інтелекту в банківську галузь
фото з news.adobe.com

Adobe дозволить банкам використовувати свою платформу штучного інтелекту та технологію машинного навчання для здійснення маркетингової аналітики та автоматичної персоналізації для клієнтів. Про це повідомляє CNBC.

Минулого року програмний гігант вперше представив свою платформу Adobe Sensei, яка тепер використовуватиметься у всьому асортименті.

Adobe заявила, що банки зможуть використовувати Sensei, щоб допомогти виявити тенденції в даних та адаптувати певні продукти для клієнтів.

«ШІ та машинне навчання зможуть допомогти банкам побачити в їх даних те, чого не можна виявити людині вручну, – заявив Крістофер Янг, директор стратегії індустрії фінансових послуг в Adobe.

Янг сказав, що Sensei буде використовувати «визначення аномалій» для пошуку проблем продуктивності банку. Крім того, платформа буде використовуватись для персоналізації порядку показу товарів та послуг на веб-сайті банку у відповідності з інтересами окремих користувачів.  

Клієнтами компанії вже стали американські гіганти Citi U.S. Bank, європейські HSBC, BNP Paribas, Barclays, Royal Bank of Scotland та UBS.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло