В США встановлюють антидемпінгові мита на імпорт біодизелю з Індонезії та Аргентини
Імпортне пальне продається за цінами нижчими за ринкову вартість у США, що наносить шкоди місцевим виробникам
Департамент торгівлі США в понеділок встановив попередні антидемпінгові мита на імпорт біодизеля з Аргентини та Індонезії після першого висновку, що продукти продаються за цінами, нижчими за ринкову вартість у Сполучених Штатах. Про це повідомляє Reuters.
Антидемпінгові мита встановлюються в діапазоні від 54,36% до 70.05% для біодизелю на основі сої з Аргентини та 50,71% для біологічного пальмового палива з Індонезії.
Міністр торгівлі США Відбур Росс заявив, що уряд Аргентини просить про перемовини і що департамент працює над імовірною угодою щодо призупинення імпорту.
Міністерство закордонних справ Аргентини заявило, що нове мито матиме мало впливу, оскільки попередні компенсаційні мита у розмірі 64,17%, прийняті в серпні, уже зробили неможливим «доступ до ринку США».
Повідомляється, що з 20 січня, коли Трамп вступив на посаду до 23 жовтня, Міністерство торгівлі ініціювало 73 розслідування антидемпінгового та компенсаційного мита, що на 52% більше, ніж минулого року.
Американські виробники біодизелю США подали прохання до уряду на початку цього року, заявивши, що продукція імпортується в США нижче ринкової вартості, що шкодить місцевим виробникам.
Нагадаємо, Європарламент та держави-члени ЄС узгодили нещодавно необхідні поправки в законодавстві в сфері антидемпінгу. Зміни гарантуватимуть додатковий захист європейської промисловості від демпінгу та притоку імпорту з-за кордону.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].