В США встановлюють антидемпінгові мита на імпорт біодизелю з Індонезії та Аргентини

В США встановлюють антидемпінгові мита на імпорт біодизелю з Індонезії та Аргентини

Імпортне пальне продається за цінами нижчими за ринкову вартість у США, що наносить шкоди місцевим виробникам

Департамент торгівлі США в понеділок встановив попередні антидемпінгові мита на імпорт біодизеля з Аргентини та Індонезії після першого висновку, що продукти продаються за цінами, нижчими за ринкову вартість у Сполучених Штатах. Про це повідомляє Reuters.

Антидемпінгові мита встановлюються в діапазоні від 54,36% до 70.05% для біодизелю на основі сої з Аргентини та 50,71% для біологічного пальмового палива з Індонезії.

Міністр торгівлі США Відбур Росс заявив, що уряд Аргентини просить про перемовини і що департамент працює над імовірною угодою щодо призупинення імпорту.

Міністерство закордонних справ Аргентини заявило, що нове мито матиме мало впливу, оскільки попередні компенсаційні мита у розмірі 64,17%, прийняті в серпні, уже зробили неможливим «доступ до ринку США».

Повідомляється, що з 20 січня, коли Трамп вступив на посаду до 23 жовтня, Міністерство торгівлі ініціювало 73 розслідування антидемпінгового та компенсаційного мита, що на 52% більше, ніж минулого року.

Американські виробники біодизелю США подали прохання до уряду на початку цього року, заявивши, що продукція імпортується в США нижче ринкової вартості, що шкодить місцевим виробникам.  

Нагадаємо, Європарламент та держави-члени ЄС узгодили нещодавно необхідні поправки в законодавстві в сфері антидемпінгу. Зміни гарантуватимуть додатковий захист європейської промисловості від демпінгу та притоку імпорту з-за кордону. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло