Євросоюз вводить нові антидемпінгові заходи для захисту власної промисловості

Євросоюз вводить нові антидемпінгові заходи для захисту власної промисловості

Антидемпінгова методологія матиме справу з тими країнами, які порушують ринкову рівновагу

Євросоюз вводить нові антидемпінгові заходи для захисту власної промисловості
фото pixabay.com

Європейський парламент і держави-члени ЄС узгодили необхідні поправки в законодавство в сфері антидемпінгу. Про це йдеться в повідомленні на сайті Європарламенту.

Зміни гарантуватимуть додатковий захист європейської промисловості від демпінгу і притоку імпорту з-за кордону.

Наголошується, що законодавство ЄС щодо захисту торгівлі вперше буде враховувати міжнародні стандарти праці та навколишнього середовища.

«ЄС оновлює антидемпінговий закон, щоб протидіяти недобросовісній торгівлі третіми країнами, чиї держави сильно втручаються в економіку», – йдеться в повідомленні. Поправки вводять нову методологію розрахунку демпінгової маржі в імпорті з третіх країн у разі суттєвого викривлення ринкової рівноваги, тобто коли ціни не є ринковими.

«Швидкість, з якою було погоджено це законодавство, свідчить про наші прагнення надати Євросоюзу ефективні інструменти для вирішення проблеми несправедливої міжнародної торгівлі. Завдяки сьогоднішньому успішному результату в ЄС буде впроваджена антидемпінгова методологія, яка матиме справу з викривленням ринку в країнах-експортерах», – зазначила Сісілія Мальмстрьом, єврокомісар з торгівлі.

Нові правила будуть застосовуватися тільки до справ, порушених після того, як законодавство набуде чинності, та після перехідного періоду.

Документ ще розглядатиметься в Комітеті з міжнародної торгівлі 12 жовтня і буде проголосований на пленарній сесії в листопаді.

Нагадаємо, Євразійська комісія ввела спецмито на гарячекатані кутники з України. Антидемпінгове мито становить 37,89%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло