Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Порт в Одеській області зацікавив корейську компанію

Порт в Одеській області зацікавив корейську компанію

Posco Daewoo Corporation планує будівництво зернового комплексу в Чорноморському морському порту

Корейська компанія Posco Daewoo Corporation відвідала з візитом морський порт Чорноморськ. Представників зацікавила можливість будівництва зернового комплексу. Про це повідомляється прес-службою держпідприємства Адміністрації морських портів України.

«Особливий інтерес у корейської сторони викликала можливість розвитку другого терміналу з використанням причалів № 7,8,9. Представники компанії «Posco Daewoo Corporation» зацікавлені у співпраці і розглядають цю територію як перспективну площу для будівництва комплексу з перевалки зернових вантажів і продуктів їх переробки», – йдеться в повідомленні.

АМПУ нагадали про програму вдосконалення морського порту Чорноморськ, яка має на меті розвиток потужностей 2-го терміналу. Зараз для цих цілей Міністерство інфраструктури знаходиться в пошуку потенційного інвестора.

Posco Daewoo Corporation – одна з найбільших корейських торгових корпорацій, основними напрямками бізнесу якої є будівництво і торгівля. Станом на червень 2015 компанія управляє 122 дочірніми підприємствами в 58 країнах світу, в перелік яких входить Україна.

Раніше Posco Daewoo вже обговорювали потенційні проекти з Україною і робили акцент на інвестування фінансів в зерновий портовий терміал.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті