Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Прокуратура обшукує бізнес-центр «Гуллівер» та житло екс-керівництва банку «Капітал»

Прокуратура обшукує бізнес-центр «Гуллівер» та житло екс-керівництва банку «Капітал»

Обшук проводиться у справі Януковича

Прокуратура обшукує бізнес-центр 	«Гуллівер» та житло екс-керівництва банку 	«Капітал»
Фото УНІАН

Генеральна прокуратура проводить обшуки за місцем проживання осіб, причетних до керівництва банку «Капітал» і в офісах установи в бізнес-центрі «Гулівер». Про це повідомляє прес-служба ГПУ .

Обшук проводиться на підставі рішення суду у справі за підозрою колишнього голови Державної податкової служби України та в подальшому Міністра доходів і зборів України Александа Клименка в участі в організованій Януковичем злочинної організації.

«Встановлено, що протягом 2011-2013 років саме завдяки вказаній банківській установі здійснювались грошові перерахування, направлені на незаконне відшкодування ПДВ, функціонували так звані «податкові майданчики» та забезпечувалось переведення грошей з іноземних країн на банківські рахунки підконтрольних Клименку підприємств (група «Юнісон»)», – повідомляє ГПУ.

Клименко підозрюють у заподіянні збитків державі, відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом. Також на причетність до злочинів перевіряються колишні чиновники банку «Капітал» і його кінцевий власник.

«З метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинені дії посадовими особами банку «Капітал» за вказівкою його кінцевого власника забезпечено знищення всієї банківської інформації, що зберігалася на комп'ютерних носіях», – повідомляє ГПУ.

Також слідчими Головної військової прокуратури проводиться обшук за місцем проживання колишнього керівника Київського відділення ПАТ «АКБ «Капітал», який є батьком одного з народних депутатів України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті