Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Avellana Gold звернулась до Луценка щодо вилучення конфіденційної інформації

Avellana Gold звернулась до Луценка щодо вилучення конфіденційної інформації

Без дозвільних документів робота Avellana Gold заблокована

Avellana Gold звернулась до Луценка щодо вилучення конфіденційної інформації
Фото УНІАН

Компанія Avellana Gold написала відкрите звернення до генпрокурора Юрія Луценка з проханням розслідувати вилучення ліцензії на видобуток поліметалів Мужіївського родовища. Компанія висловила обурення з приводу обшуку, що проводився 20 жовтня, назвавши його відвертою рейдерською атакою на підприємство.

«В нас є підстави вважати вилучення документів, які належать Avellana Gold, рейдерським блокуванням роботи компанії з боку «зацікавлених осіб». Про це також свідчить і систематична замовна інформаційна кампанія у ЗМІ дискредитаційного характеру з неправдивою інформацією про компанію, яка розгорнулася відразу після придбання активів Avellana Gold Ltd. у 2016 році. Конкуренти намагаються прив’язати компанію до скандального міністра Захарченка та колишнього оточення Януковича» – повідомляється у зверненні.

В своєму зверненні до генпрокурора Avellana Gold також просили допомоги щодо розслідування подій та повернення компанії всіх вилучених документів. 

Нагадаємо, що 20 жовтня люди в масках, які назвалися представниками Генеральної Прокуратури та СБУ, увірвалися до офісу “Карпатської рудної компанії” у закарпатському селищі Мужієво, а також до квартир керівника компанії в Києві та Берегово. Без законних пояснень група невідомих забрала геологічну інформацію та спецдозвіл на розробку Мужіївського родовища поліметалів, які раніше викупила американська компанія-інвестор  Avellana Gold.   

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті