Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
«Богдан» скоротив темп зростання збитку

«Богдан» скоротив темп зростання збитку

Раніше співвласником групи був безпосередньо президент України Петро Порошенко

«Автомобільна компанія» Богдан Моторс «, що об'єднує виробничі активи одного з провідних українських автовиробників – корпорації «Богдан», завершило січень-вересень поточного року з чистим збитком 415,88 млн грн (по МСФО), що на 51,7% більше аналогічного показника дев'ять місяців 2016 року.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Відповідно до консолідованої фінансової звітності компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), чистий дохід ПАТ за звітний період скоротився на 20,8%, склавши 214,08 млн грн.

Як повідомлялося, за підсумками січня-червня компанія збільшила збиток майже в 12 разів у порівнянні з тим же періодом минулого року, до 1 млрд 703,5 млн грн, за рахунок того, що в звітності були відображені фактично нараховані відсотки за кредитами і відсотки по купонах облігацій.

Відповідно до звітності, на 1 жовтня поточного року загальна сума зобов'язань компанії оцінюється в 7,16 млрд грн, в тому числі кредити банків – 4,4 млрд грн.

Корпорація «Богдан» створена в лютому 2005 року 20 підприємствами-виробниками й реалізаторами автомобільної й автобусної техніки.

Раніше співвласником групи був безпосередньо президент України Петро Порошенко, зараз вона контролюється його партнером Олегом Свинарчуком.

Після обрання на пост президента Порошенко призначив Гладковського головою Міжвідомчої комісії з військово-технічного співробітництва та експортного контролю, яка контролює весь експорт зброї з України. Гладковський також є першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті