Захворіло у світі
11,830,885
Померло у світі
544,215
Вилікувалось у світі
6,447,656
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Російський мільярдер продав свій завод в Україні

Російський мільярдер продав свій завод в Україні

Олексій Мордашов позбувся українсього заводу «Дніпрометиз»

Група «Сєвєрсталь», яку контролює один з найбагатших російських бізнесменів Олексій Мордашов, позбулася одного з українських активів – заводу «Дніпрометиз». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Дочірня компанія «Сєвєрсталі» Cambay Services Ltd завершила операцію з продажу 100% акцій Dealzone Holding Ltd, що володіє 98,6% українського ПрАТ «Дніпрометиз». Хто покупець і умови угоди не повідомляються.

У 2014 році «Северсталь» повідомляла, що має намір продати «Дніпрометиз» німецькій компанії.

«Дніпрометиз» демонструє хороше завантаження виробничих потужностей і стабільні фінансові показники. Але у той же час з російськими підприємствами «Сєвєрсталі» цей завод операційно не пов'язаний.

«Дніпрометиз» – провідний виробник України з випуску сталевого дроту, цвяхів, кріплення і сіток з часткою ринку близько 30%. Але підприємство занадто залежне від постачальників сировини – компаній «АрселорМіттал Кривий Ріг» Лакшмі Міттала і «Метінвест» Ріната Ахметова.

Нагадаємо, «Сєвєрсталь» придбала 60% акцій «Дніпрометизу» у групи ТАС Сергія Тігіпка за $50 млн в 2006 році. Згодом частка російської компанії в українському підприємстві була збільшена до 98,6%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті