Google запустив над Пуерто-Ріко повітряні кулі, які роздають інтернет

Google запустив над Пуерто-Ріко повітряні кулі, які роздають інтернет

Кулі запустили після того, як урагани зруйнували майже всю інфраструктуру на острові

Google запустив над Пуерто-Ріко повітряні кулі, які роздають інтернет
фото space.com/ Google

Компанія Google знайшла спосіб допомогти мешканцям Пуерто-Ріко отримати доступ до інтернету після того, як урагани, які пронеслися над країною, зруйнували майже всю інфраструктуру.

Google запустила в небо повітряні кулі, оснащені спеціальним обладнанням, які роздають Wi-Fi. Поки що запущено лише декілька куль, вони знаходяться на висоті 18 м над землею. Слід сказати, що вони працюють на сонячній енергії, тому роздають інтернет тільки в світлий час доби.

Найближчим часом будуть запущені ще кілька аеростатів. Загалом їх планується запустити близько 30 повітряних куль, які подаватимуть інтернет-сигнал у найбільш віддалені і важкодоступні райони Пуерто-Ріко.

Інші технологічні компанії також намагаються допомогти зруйнованому регіону. Глава соцмережі Facebook Марк Цукерберг повідомив, що направить на острівну державу команду фахівців, які допомагатимуть місцевій владі у відновленні комунікаційної інфраструктури.

А корпорація Tesla встановлює в лікарнях Пуерто-Ріко сонячні батареї і енергонакопичувальні системи. СЕО компанії Ілон Маск пожертвував на відновлення Пуерто-Ріко $250 тисяч.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло