Польська авіакомпанія більше не виконує рейс Радом-Львів

Польська авіакомпанія більше не виконує рейс Радом-Львів

Авіакомпанія не підписала новий договір з польським аеропортом

За інформацією ЦТС, причиною для припинення польотів стало закінчення договору між перевізником і адміністрацією аеропорту Радом. Новий документ так і не був підписаний.

Нагадаємо, що SprintAir почала літати до Львова з Радом в червні 2016 року. Рейс обслуговувався літаком Saab 340, який розрахований на 33 пасажира. Також авіакомпанія могла стати потенційним оператором лінії Львів – Зелена-Гура. Але цей напрям так і не було відкрито.

Авіакомпанія SprintAir була заснована в 2003 році. Флот перевізника складається з 16 літаків виробництва ATR і Saab. Значна частина парку повітряних суден компанії призначена для виконання вантажних перевезень. Це три одиниці ATR 72-200F, сім одиниць Saab 340AF і три одиниці Saab 340A (модифікація Quick Change). Незважаючи на закриття польотів до Львова, SprintAir продовжить виконання вантажних чартерних рейсів в аеропорт Київ-Жуляни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло